Sauso ir drėgno valymo bei plaunantys siurbliai

Reikia išsiurbti kilimus, kiliminę dangą ir pagalvėles bei iš jų išvalyti dėmes? Tai paprastai ir lengvai atliksite su plaunančiais dulkių siurbliais LAVOR. Jie galingi ir patikimi, tiekiami su visais reikiamais priedais visiems atvejams – dėl naujos technologijos HIGH SPEED šių siurblių eksploatacinės savybės yra puikios, o energijos sąnaudos – mažos.

Paieška

Rūšiuoti pagal:
 • Puslapiai 2 iš 2
 •  palyginti

  LAVOR Swimmy - įrenginys skirtas patogiam baseinų sistemų valymui nuo tokių nuosėdų kaip dumblas, augalai, lapai ir pan. Siurblys taip pat gali būti naudojamas šlapiam-sausam siurbimui. Siurblyje įmontuotas itin aukštos kokybės 1600 W v
  199.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 •  palyginti

  LAVOR GB 50 XE - buitinio naudojimo sauso ir drėgno valymo dulkių siurbliai išsiskiria galingu 1600 W varikliu, nerūdijančio plieno talpomis, elektros įrankių pajungimo galimybe.
  239.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 •  palyginti

  Lavor BSW 375 ET akumuliatorinė šluota idealiai tinka neintensyviam bei nereguliariam valymui. Nesvarbu, ar šluosite miltus, trupinius ar nukritusius užkandžius – ši praktiška šluota paruošta naudojimui iš karto, valo greitai ir lengvai. Specialus še
  299.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 •  palyginti

  LAVOR WD 255 XE - buitinio naudojimo sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys, išsiskiriantis dviem galingais varikliais po 1400 W, nerūdijančio plieno talpa, elektros įrankių pajungimo galimybe.
  399.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 •  palyginti

  Pramoninis sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys Windy 365 IR. Trijų variklių galingas dulkių siurblys,skirtas sausų atliekų ir skysčių susiurbimui,turintis pneumatinį filtro nupurtymą,medžiaginį filtrą,gausią priedų komplektaciją bei labai patogų a
  599.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 • Puslapiai 2 iš 2

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.