Dulkių siurblys LAVOR Venti X

Kodas. 8.228.0002

LAVOR Venti X - buitinio naudojimo sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys, išsiskiriantis galingu 1600 W varikliu, nerūdijančio plieno talpa.
 
LAVOR siūlo visą gamą sauso ir drėgno valymo galingų, patikimų ir moderniu dizainu dulkių siurblių. Kompaktiškus, atitinkančius saugos ir kokybės Europos sąjungos standartus naudoti labai paprasta. Šios gamos produktai pasižymi universalumu, plačiu aksesuaru asortimentu, keičiamomis filtravimo sistemomis, tinkamais naudoti tiek namuose, tiek darbo vietoje.

169.00 Eur
Prieinamumas:
pagal užsakymą

Pagrindinės LAVOR Venti X charakteristikos:

  • Korpusas iš nerūdijančio plieno
  • Elektros kabelio laikiklis
  • 4 pasukami ratukai
  • Profesionalūs metaliniai kabliukai
  • Pagaminta Italijoje
Kodas 8.228.0002
Galia 1400 W
Slėgis 270 mbar
Talpa 20 l
Svoris 9 kg
Pakuotės matmenys 39 x 39 h 55 cm
Srautas 70 l/s

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.