Elektrinė šluota Lavor BSW 375 ET

Elektrinė šluota Lavor BSW 375 ET

Kodas. 0.064.0001

Lavor BSW 375 ET akumuliatorinė šluota idealiai tinka neintensyviam bei nereguliariam valymui. Nesvarbu, ar šluosite miltus, trupinius ar nukritusius užkandžius – ši praktiška šluota paruošta naudojimui iš karto, valo greitai ir lengvai. Specialus šepetys gyvūnų plaukams surinkti lengvai surenka gyvūnų plaukus nuo visų paviršių – ypač nuo kilimų. Naujoviška šepečių sistema užtikrina higienišką plaukų pašalinimą nuo šepečio. Lavor BSW 375 ET modelis be vargo nuvalo tiek kietus paviršius, tiek kilimus. Įrenginys turi patogų koja perjungiamą įjungimo ir išjungimo jungiklį. Teleskopinė rankena yra reguliuojama, todėl ją patogu laikyti. Šluota sveria 2,8 kg, todėl yra lengvai transportuojama ir manevringa. Dėl mažo dydžio su ja galima valyti po baldais. Pasinaudojant greito šepečio nuėmimo sistema šepetį galima nuimti vienu mygtuko paspaudimu. Tai užtikrina lengvą šepečio valymą ir keitimą.  Surinktų nešvarumų talpą galima išpilti greitai ir higieniškai.
Komplekte yra dvi ličio baterijos 10,8 V / 1,5 Ah.
Valomo paviršiaus plotis - 37 cm.
Nešvarumų talpa - 2 ltr.

299.00 Eur
Prieinamumas:
pagal užsakymą
Kodas 0.064.0001
Galia 25 W
Talpa 2 ltr
Svoris 2,8 kg
https://www.youtube.com/watch?v=qNjwBrH7ino

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.