KOKYBĖ IR PASLAUGOS NUO 1975 M. – MŪSŲ KLIENTAMS SKIRTA PRIVILEGIJA

Lavorwash“ yra Italijos bendrovė, turinti daugiau kaip 35 metų aukšto slėgio plovimo įrenginių ir bendrojo valymo sistemų gamybos patirties. Tai – kokybės garantija „PAGAMINTA ITALIJOJE“: kokybė, kūrybiškumas ir išmonė.

Siekdama nuolat tobulinti kokybę, gaminių patikimumą ir klientų aptarnavimą, „Lavorwash“ įmonės valdymo sistemoje ėmė taikyti standartą ISO 9001:2000 ir gavo atitinkamą pažymėjimą iš sertifikavimo įstaigos „TÜV Italia“.

ISO 9001:2000 sertifikatas „Lavorwash“ reiškia naują etapą veikiant rinkoje, kuri tampa vis išrankesnė, o vartotojai atidžiai renkasi kokybę ir paslaugas; šie reikalavimai yra bendrovės misijos dalis.

Kiekvienas gaminių realizavimo etapas nuo sukūrimo iki paslaugų po pardavimo teikimo ypač atidžiai kontroliuojamas, kad vyktų kuo sklandžiau ir efektyviau. Dėl tokių aukštų kokybės standartų „Lavorwash“ yra karšto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių ir valymo įrenginių gamybos lyderė.

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.