Daugiafunkciniai įrenginiai

Pagrindiniai pagalbininkai kasdieniuose buities darbuose daugiafunkciniai įrenginiai LAVOR įkūnija tai, ką geriausio gali pasiūlyti šiuolaikinės technologijos, kad būtų galima lengvai, saugiai ir ekologiškai valyti bet kokius paviršius.

Įrenginių, kuriuose dera daug funkcijų, linija jungia riebalus šalinančių garų jėgą, tuo pat metu vykstančio nešvarumų siurbimo galią ir filtravimo per vandenį sistemą, kuri užtikrina, kad nešvarumai nepatektų į aplinką.

Paieška

Rūšiuoti pagal:
 •  palyginti

  LAVOR Skyvap Max - garinis siurblys, kurio pagalba galėsite išvalyti bei dezinfekuoti savo vonios kambarį, virtuvę, langus, veidrodžius, plyteles kurios atsparios 145 °C garų poveikiui. LAVOR gariniai siurbliai yra lengvai valdomi, kompaktiški bei pr
  249.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 •  palyginti

  LAVOR Multiper 4 - itin inovatyvus gaminys, kurio pagalba galima iš karto atlikti net keturis veiksmus: naudodami LAVOR Multiper 4 galite valyti garais ir tuo pat metu siurbti bet kokį paviršių. Taip pat jį
  559.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.