PRO Grindų plovimo mašinos

LAVOR grindų plovimo įrenginiai, skirti profesionaliam naudojimui.

Paieška

Rūšiuoti pagal:
 • Puslapiai 2 iš 2
 •  palyginti


  LAVOR COMFORT XS 85 UP - grindų plovimo įrenginys, skirtas profesionaliam naudojimui. Įrenginys turi vandens filtrą ir magnetinį vožtuvą, patogią valdymo panelę, bateriją bei baterijos įkrovėją. Pasižymi patogiu naudojim
  10 700.00
  8 187.90 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 •  palyginti


  LAVOR COMFORT M 102 - grindų plovimo įrenginys, skirtas profesionaliam naudojimui. Įrenginys turi vandens filtrą ir magnetinį vožtuvą, patogią valdymo panelę. Pasižymi patogiu naudojimu bei išvaizdžiu dizainu.
  16 941.06
  12 959.10 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 •  palyginti


  LAVOR COMFORT L 122 - grindų plovimo įrenginys, skirtas profesionaliam naudojimui. Įrenginys turi vandens filtrą ir magnetinį vožtuvą, patogią valdymo panelę, bateriją bei baterijos įkrovėją. Pasižymi patogiu naudojimu b
  28 390.77
  22 990.00 Eur
  Prieinamumas:
  pagal užsakymą
 • Puslapiai 2 iš 2

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.