Baseinų ir tvenkinių valymo dulkių siurblys LAVOR Swimmy

Baseinų ir tvenkinių valymo dulkių siurblys LAVOR Swimmy

Kodas. 8.227.0005

LAVOR Swimmy - įrenginys skirtas patogiam baseinų sistemų valymui nuo tokių nuosėdų kaip dumblas, augalai, lapai ir pan. Siurblys taip pat gali būti naudojamas šlapiam-sausam siurbimui. Siurblyje įmontuotas itin aukštos kokybės 1600 W variklis, užtikrinantis efektyvų darbą. Įrenginio ištuštinimo procesas prasideda automatiškai, kai tik vidinis užpildymo daviklis užfiksuoja šiukšlių kameros užsipildymą. Vakuuminis siurblys automatiškai vėl pradeda veikti, vos pasibaigus ištuštinimo procesui.

199.00 Eur
Prieinamumas:
pagal užsakymą

Pagrindinės LAVOR Swimmy charakteristikos:

  • Tylus variklis su dviguba elektros izoliacija
  • Plastikinis  korpusas
  • Elektros laido laikiklis
  • 4 plastikiniai prailginimo vamzdžiai, padedantys pasiekti baseino dugną
Kodas 8.227.0005
Galia 1600 W
Slėgis 270 mbar
Svoris 9 kg
Pakuotės matmenys 37 x 37 h x 71 cm
Variklis Universalus
Srautas 70 l/s

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.